Naturalne kosmetyki
stworzone przez naturę

Nasza wizja

Pionier w kategorii polskich kosmetyków naturalnych. Jedyna marka w Polsce, która oferuje połączenie medycyny, natury i pielęgnacji popartej tak dużym doświadczeniem pracy z pacjentami uzdrowiskowymi.

Nasza misja

Pelo to holistyczne podejście do pielęgnacji. Uważność w tym, jak troszcząc się o siebie i poświęcając czas na pielęgnacyjne rytuały - dbamy o zdrowie swoje i swoich najbliższych.

Nasze wartości

Medycyna - zastosowanie leczniczych surowców

Natura - produkty oparte na naturalnych surowcach i składnikach

Eksperckość , wiedza i doświadczenie – reprezentowana przez kadrę specjalistów Uzdrowiska Ustroń

Ekologia - stosujemy opakowania przeznaczone do recyclingu, minimalizujemy – nie pakujemy w zbędne kartoniki

Uzdrowisko Ustroń

Hipokrates twierdził, że lekarz leczy, a natura uzdrawia. Beskid Śląski to niewątpliwie miejsce, w którym można poczuć zbawienną moc natury. Tutaj przyroda oferuje wszystko, co dla ludzkiego zdrowia najlepsze.

To właśnie w Beskidzie Śląskim, znajduje się Uzdrowisko – Ustroń, nowoczesne centrum rehabilitacyjne i największy kompleks uzdrowiskowy w Europie. Za sprawą długiej tradycji, skutecznych zabiegów i profesjonalnej kadry specjalistów, którą dowodzą lekarze o światowej sławie, współpracujący z Polsko-Amerykańskimi Klinikami Serca, jesteśmy miejscem, które od lat cieszy się nienaganną opinią oraz uznaniem.

Dla nas zdrowie, kondycja i dobre samopoczucie człowieka zawsze będą najważniejsze. Dlatego też w zabiegach rehabilitacyjnych i regeneracyjnych realizowanych w naszym Uzdrowiskowym Instytucie Zdrowia i Medical & SPA wykorzystujemy to, co mamy najcenniejszego – nasze surowce naturalne: solankę i borowinę i dlatego też powstały PELOKOSMETYKI.

Chcieliśmy aby każdy z Was, nie tylko podczas zabiegów w Uzdrowisku, ale również w trakcie domowej pielęgnacji mógł skorzystać z unikalnych właściwości naszych surowców i poznać ich dobroczynny wpływ na kondycję skóry.

Zobacz stronę Uzdrowiska

Dołącz do #pelokosmetyki

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl